Gra edukacyjna

Zgłaszanie awarii

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Raniżów

zgłaszanie awarii pod numerem:

 

17 2500811

 

Kontakt

Urząd Gminy Raniżów

Rynek 6, 36-130 Ranizów

 

tel. 17 2285034

fax 17 2285365

 

Poniedziałek 7:30 - 15:30

Wtorek 7:30 - 15:30

Środa 7:30 - 15:30

Czwartek 7:30 - 15:30

Piątek 7:30 - 15:30

 

Nr konta:

 

Bank Spółdzielczy Głogów Młp.

23 9159 1049 2002 1000 0130 0005

Ogłoszenie PODR


więcej...

Konkurs plastyczny


Regulamin konkursu - pobierz

więcej...

Spotkanie informacyjne NIL


więcej...

Turniej piłki siatkowej


Regulamin Turnieju Piłki Siatkowej 2018 - pobierz

więcej...

AGRO-PARK TARGI ROLNICZE


Zasady ogólne dofinansowania przejazdu - pobierz

więcej...

Halowy Turniej Piłki Nożnej


2 lutego br. na hali sportowej Gminnego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Raniżowie, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Raniżowie zorganizował Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Raniżów. W rywalizacji piłkarskiej wzięło ogólnie udział 10 drużyn.

więcej...

Szkolenie


więcej...

Załóż Profil Zaufany (eGO)


więcej...

Ogłoszenie


więcej...

Oddanie do użytku wyremontowanych ...


25 stycznia obecnego roku oddano do użytku wyremontowane skrzydło budynku Urzędu Gminy. Poświęcenia pomieszczeń dokonał ks. Proboszcz Bogdan Piekut. W ramach zadania przebudowano i wyremontowano pomieszczenia biurowe, korytarze i klatkę schodową. Zakres robót obejmował: wymianę stolarki drzwiowej wewnętrznej, posadzek w pomieszczeniach, ułożeniu posadzki z płytek ceramicznych na korytarzach i klatce schodowej, zamontowaniu balustrad, wykonaniu sufitu podwieszanego w korytarzach, przebudowie istniejących ścian działowych w konstrukcji kartonowo-gipsowej z wymianą instalacji elektrycznej i teletechnicznej, malowaniu pomieszczeń i renowacji parapetów. Wyremontowane pomieszczenia zostały umeblowane. Całkowity koszt zadania wyniósł ponad 250 tys. zł. Środki pochodziły z tytułu odliczenia podatku VAT z poprzednich lat.

więcej...

"MŁODOŚĆ - AKTYWNOŚĆ"


więcej...

Informacja


więcej...

XX Gminny Przegląd Teatrzyków ...


17 stycznia 2018 roku w Zespole Szkół w Raniżowie odbył się XX Gminny Przegląd Teatrzyków Jasełkowych zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji i Zespół Szkół w Raniżowie Do przeglądu zgłosiło się 8 zespołów, biorących udział w dwóch kategoriach wiekowych.

więcej...

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek


Trzynastego stycznia 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Raniżowie odbył się VI Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek pod patronatem Wójta Gminy Raniżów. Do konkursu zgłosiło się 56 wykonawców z terenu Gminy Raniżów biorących udział w IV kategoriach wiekowych. Występy oceniała komisja w składzie: przewodniczący - Ks. Prałat Eugeniusz Worsa z parafii pw. Św. Wojciecha w Woli Raniżowskiej, Eugeniusz Chorzępa - organista w kościele parafialnym w Raniżowie, Teresa Bełz - emerytowany nauczyciel, Anna Jaszcz - Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Raniżowie oraz Dariusz Sobolewski.

więcej...

Śmieciowa rewolucja


W dniem 1. stycznia 2012 roku zaczęła obowiązywać znowelizowana ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, która wprowadziła szereg zmian w gospodarce odpadami. Śmiało możemy je nazwać rewolucyjnymi. Przeobrażają one całkowicie dotychczas obowiązujący system gospodarki odpadami na terenie gmin (tekst jednolity ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminie dostępny jest na stronach ministerstwa środowiska Dz. U. 2012, nr 0, poz. 391). Niektóre wymagania zawarte w ustawie już nas obowiązują, jednak ostateczny termin wejścia w życie wszystkich założeń ustawy to 1 lipca przyszłego roku. więcej...

Ankieta


W związku z prowadzonymi w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej pracami związanymi z weryfikacją i aktualizacją danych zawartych w mapach popytu na usługi w zakresie dostępu do telefoni stacjonarnej, Internetu szerokopasmowego oraz dostępu do usługi bezpłatnego lub za opłatę niższą niż cena rynkowa Internetu, świadczonego w miejscach publicznych za pośrednictwem hotspotów, pragnę zwrócić się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety na stronie internetowej UKE www.uke.gov.pl więcej...